Jau 320 mūsų klientų įvertino šią paslaugą 5 žvaigždutėmis.

Naujas ir nebrangus būdas turėti gražius dantis per 24 valandas.

24 valandos – tiek tereikia norint trūkstamus dantis pakeisti į dantų implantus, garantuojančius jums fiksuotą ir gražią šypseną. 

Odontologijos mokslui žengiant į priekį, pagaliau galime savo pacientams pasiūlyti ALL-ON-4® (liet. Visi ant keturių) technologiją, kurios pagalba itin greitai ir neskausmingai atkuriami prarasti dantys.

Tik dabar galioja išskirtinis pasiūlymas, vietoje 4500 eurų, gauti naujus dantis per 24 valandas tik už 3697 eurus*. Paspauskite mygtuką "Sužinoti daugiau ir gauti pasiūlymą", įveskite kontaktus ir mes Jums pateiksime išsamią informaciją.

Po šios unikalios, modernios procedūros Jūs:
Atrasite džiaugsmą vėl drąsiai šypsotis!
Kramtydami nesijaudinsite dėl nemalonaus pojūčio į karštį ar šaltį.  
Kiekvieną dieną džiuginsite save naujais gražiais patyrimais, užplūdusiu pasitikėjimu savimi ir savo verte.  Tai bus pati svarbiausia dovana sau.

Jūs galite turėti gražius dantis per 1–2 dienas – net jeigu jums ir buvo pasakyta, kad neturite pakankamai kaulo implantams!

Mūsų paskutinieji atlikti darbai:

Get Your Conversion Secrets Guide

Enter your details to secure your PDF download now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close